SÁRA

Našou hlavnou činnosťou je predaj detského textilu. Ďalej sa zaoberáme predajom ručne tkaných kobercov, balením a predajom sena pre hlodavce a stavebnou činnosťou. Viac »

V našej predajni môžete nájsť kvalitné kojenecké a detské oblečenie od veľkosti 56 – 152 . Medzi našich dodávateľov patria hlavne slovenský, poľský a český výrobcovia, ktorý na svoje výrobky používajú kvalitnú 100 % bavlnu. Viac »

Zaoberáme sa balením sena pre hlodavce, ktoré pochádza priamo z Liptovských lúk. Seno pre hlodavce je určené pre maloobchodné predajne, taktiež pre fyzické osoby. Viac »

3D magnetky

Zaoberáme sa distribúciou 3D magnetiek. 3D magnetky sú vyrábané ručne a preto sú jedinečné. Vyrábané sú z modelovacej hmoty. Viac »

 

Seno pre hlodavce

Seno pre hlodavce, veľkoobchod – maloobchod (upozornenie- momentálne nedostupné)
Zaoberáme sa balením sena pre hlodavce, ktoré pochádza priamo z Liptovských lúk. Je určené na najmä na veľkoobchodný predaj. Slúži ako krmivo a zároveň ako podstielka pre všetky hlodavce. Odber nie je limitovaný.

 Ceny:

  • 500g 0,70 €/kus
  • 300g 0,50 €/kus

Doprava v rámci Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok zdarma. Mimo tohto územia možnosť dovozu za poplatok. Možnosť osobného odberu.