SÁRA

Našou hlavnou činnosťou je predaj detského textilu. Ďalej sa zaoberáme predajom ručne tkaných kobercov, balením a predajom sena pre hlodavce a stavebnou činnosťou. Viac »

V našej predajni môžete nájsť kvalitné kojenecké a detské oblečenie od veľkosti 56 – 152 . Medzi našich dodávateľov patria hlavne slovenský, poľský a český výrobcovia, ktorý na svoje výrobky používajú kvalitnú 100 % bavlnu. Viac »

Zaoberáme sa balením sena pre hlodavce, ktoré pochádza priamo z Liptovských lúk. Seno pre hlodavce je určené pre maloobchodné predajne, taktiež pre fyzické osoby. Viac »

3D magnetky

Zaoberáme sa distribúciou 3D magnetiek. 3D magnetky sú vyrábané ručne a preto sú jedinečné. Vyrábané sú z modelovacej hmoty. Viac »

 

3D magnetky

Zaoberáme sa distribúciou 3D magnetiek. 3D magnetky sú vyrábané ručne a preto sú jedinečné. Vyrábané sú z modelovacej hmoty. Široký sortiment výrobkov: ovocie, zelenina, hríby,zvieratá, ryby, myši, psy, prasiatka, veľkonočné motívy, vianočné motívy, anjeliky, srdcia, kvety, byvoly, zajace, draci, dinosaury, kozáci, regionálne výrobky a iné.

Na sklade máme viac ako 100 druhov magnetiek. Počet kusov a druhov magnetiek sa neustále mení, preto sa treba telefonicky, mailom informovať pred objednávkou.

Predaj iba pre veľkoodberateľov (e-shopy, kamenné obchody, obchodné siete, darčekové predajne, stánky).

Ceny po zaslaní IČO, po telefonickom kontakte.

Odber: osobný odber, dohodou.

KATALÓG MAGNETIEK TU…

Viac informácií mailom alebo telefonickým kontaktom.