SÁRA

Našou hlavnou činnosťou je predaj detského textilu. Ďalej sa zaoberáme predajom ručne tkaných kobercov, balením a predajom sena pre hlodavce a stavebnou činnosťou. Viac »

V našej predajni môžete nájsť kvalitné kojenecké a detské oblečenie od veľkosti 56 – 152 . Medzi našich dodávateľov patria hlavne slovenský, poľský a český výrobcovia, ktorý na svoje výrobky používajú kvalitnú 100 % bavlnu. Viac »

Zaoberáme sa balením sena pre hlodavce, ktoré pochádza priamo z Liptovských lúk. Seno pre hlodavce je určené pre maloobchodné predajne, taktiež pre fyzické osoby. Viac »

3D magnetky

Zaoberáme sa distribúciou 3D magnetiek. 3D magnetky sú vyrábané ručne a preto sú jedinečné. Vyrábané sú z modelovacej hmoty. Viac »

 

SÁRA – Detský Textil

V našej predajni môžete nájsť kvalitné kojenecké a detské oblečenie od veľkosti 56 – 152 . Medzi našich dodávateľov patria hlavne slovenský, poľský a český výrobcovia, ktorý na svoje výrobky používajú kvalitnú 100 % bavlnu.

V ponuke máme aj licenčné výrobky od firiem, ktoré sa zaoberajú výrobou hlavne medzi deťmi obľúbených značiek: Barbie, Spidermen, Hot Wheels, Polly Poket, Cars, LPS, Strawbery, Hello Kitty a výrobkov s motívmi známych postavičiek z rozprávok: šmolkovia, mickey mause a iné.

Sortiment sme rozšírili aj o doplnkový kojenecký tovar ako sú: plienky, podbradníky, hrkálky, hryzátka , hračky.

Prevádzka: Predajňa je zrušená

Otváracie hodiny:
Pondelok – Piatok 00.00 – 00.00
Sobota 00.00 – 00.00